Субота, 04.02.2023, 21:23
Вітаю Вас Гість | RSS

ДП "Золочівське лісове господарство"


09:56
Змагання вальників

ВІДБУВСЯ ХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ

 

10 вересня в Тетерівському лісгоспі (Київська область) відбувся ХVІ Всеукраїнський чемпіонат вальників лісу. За звання кращого вальника лісу змагалися вітчизняні лісоруби.  До Київщини з’їхалися  майже чотири десятки лісорубів з усієї України. А саме - кращі з кращих свого регіону, переможці обласних змагань.

Проведення цих змагань – це своєрідна атестація практичних навиків вальників лісу, де оцінюється якість їх праці та професіоналізм. Чемпіонат проходив в п’ять етапів: звалювання дерев, точне розкряжування, комбіноване розкряжування, обрізка сучків та монтаж пильного ланцюга. Першим з перших став представник Харківського обласного управління лісового і мисливського господарства Домашкін Сергій, друге місце посів Сидоренко Олександр (Сумське ОУЛМГ), а третє – Кухта Володимир (Львівське ОУЛМГ). Серед юніорів, а це учасники віком до 24 років, переможцем став представник АТ «МоторСіч» Домашкін Ілля. 

«На такому рівні як ми проводимо чемпіонат в 2013 році  - це, звичайно, вперше.  Лісівники України виконують поставлені Президентом і Урядом завдання щодо популяризації та підтримки вітчизняного товаровиробника, саме тому вальники працюють вітчизняною пилою, виробництва  компанії «МоторСіч». Я  хотів би сказати, що таке виробництво - це гордість нашої країни. Адже, в світі лише 5 країн, які виробляють бензопили для валки лісу» - зазначив голова Держлісагентства України Віктор Сівець.

Завдяки ініціативі почесного президента компанії  «МоторСіч» В’ячеслава Богуслаєва на проведення змагань було виділено 1 млн грн. та 50 бензомоторних пил для проведення регіональних конкурсів.

Переможці фінальної частини отримали цінні грошові призи по 80, 50, 30 тисяч гривень за І, ІІ, ІІІ місце відповідно. Юніори отримали по 10 тис. грн., інші учасники по 5000 грн.

 

Прес-служба Держлісагентства України

Фото змагань можна переглянути тут http://zolochiv-dlg.at.ua/photo/vseukrajinski_zmagannja_valnikiv_lisu/4#

Переглядів: 465 | Додав: zolochiv_dlg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту