Субота, 20.07.2024, 18:29
Вітаю Вас Гість | RSS

ДП "Золочівське лісове господарство"

Громадська рада ЛОУЛМГ

ОГОЛОШЕННЯ !

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ

ЛЬВІВСЬКОМУ ОУЛМГ


08 листопада 2018 року об 10.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з наступним порядком денним:

1. Затвердження положення про Громадську Раду при Львівському ОУЛМГ.

2. Затвердження голів комісій (запропоновано створення 4-х комісій).

3. Проблемні питання в організації взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

4. Різне.

Голова Громадської ради
при Львівському ОУЛМГ 
Степан Білас

 

Наказ про затвердження складу Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Склад Громадської ради при Львівському ОУЛМГ (додаток до наказу)

 

Протокол установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

 

 

Відбулись установчі збори Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

Сьогодні, 28 вересня 2018 року у приміщенні обласного управління відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Участь в установчих зборах взяли представники 63 громадських організацій та об’єднань, начальник Львівського ОЛУМГ Анатолій Дейнека, перший заступник начальника Ярослав Целень, головний інженер управління Юрій Громяк та директори державних лісогосподарських підприємств.

Відкрив та оголосив регламент роботи проведення установчих зборів уповноважений представник Лісівничої академії наук (ЛАН України), д.с.-г. наук, професор Степан Миклуш, який очолював Громадську раду при Львівському ОУЛМ протягом 2-х попередніх скликань.

Основними питаннями були: формування персонального складу Громадської ради при Львівському ОУЛМГ, розгляд і обговорення організації роботи Громадської ради нового скликання та обрання керівних органів Громадської ради.

Учасниками одноголосно прийнято рішення обрати членами Громадської ради при Львівському ОУЛМГ 63 присутніх на засіданні учасників установчих зборів, які вчасно подали відповідні заяви та документи.

За результатами засідання абсолютною більшістю голосів головою Громадської ради обрано делегованого представника Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» Степана Біласа. Новообраний голова подякував присутнім за довіру та запевнив, Громадська рада й надалі прийматиме зважені рішення задля розвитку лісового господарства області.

За результатами голосувань обрано 2-х заступників голови Громадської ради – Наталю Писарчук (Перемишлянська районна організація роботодавців) та Василя Максимця (Львівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства України).

Відповідно до пропозицій учасників установчих зборів прийнято рішення утворити у складі ради 4 комісії: лісового господарства, мисливського господарства, деревообробного комплексу та зв’язків з громадськістю. Представники громадських об’єднань до 19 жовтня мають визначитись і обрати комісію, в якій будуть працювати у новій Громадській раді.

Запропоновано за основу в роботі взяти Положення про Громадську при Львівському ОУЛМГ, що діяло під час попереднього скликання ради, яке буде розміщено на сайті управління для ознайомлення, внесення зауважень та пропозицій, які будуть розглянуті під час засідання Громадської ради. 

Начальник управління Анатолій Дейнека подякував Степану Миклушу за дієву і результативну роботу Громадської ради протягом 4 останніх років у питаннях співпраці з Львівським ОУЛМГ та підпорядкованими йому підприємствами. Наголосив на важливості налагодження ефективної взаємодії у вирішенні проблемних питань у галузі лісового та мисливського господарства з новообраною Громадською радою при Львівському ОУЛМГ на чолі із Степаном Біласом.

Робоче засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ заплановано провести в першій половині листопада 2018 року.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ
 

 

 

 

Оголошення членам Громадської ради

при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

26 вересня 2017 року об 12.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з порядком денним відповідно до плану роботи:

1. Про стан та перспективи розвитку лісонасінної справи на підприємствах області. 

Доповідає: Голова комісії з лісового господарства Репех В.П. 

2. Про стан кадрового забезпечення підприємств Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Доповідає: Головний спеціаліст з управління персоналом Львівського ОУЛМГ Балич І.Д.

3. Різне.

Голова Громадської ради
при Львівському ОУЛМГ 
Миклуш С. І.

 

 

 

 

Членам Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Рішенням сесії Львівської облради № 249 від 27 вересня 2016 року про впорядкування лісокористування у Львівській області та внесення доповнень до рішення облради від 16.02.2016 року № 77 «Про впровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» доручено Львівській обласній державній адміністрації до 01.12.2016 спільно із науковцями Національного лісотехнічного університету України розробити та подати на розгляд Львівської обласної ради «Програму розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки», у якій визначити основні напрями розвитку, обсяги лісокористування, заходи з лісовідновлення, механізми забезпечення оформлення прав лісокористувачів на землекористування, а також джерела фінансування передбачених Програмою заходів (проект рішення додається).

Просимо членів громадської ради брати участь в обговоренні «Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки» та надавати свої пропозиції.


Секретаріат Громадської ради

 

 

Меню сайту