Середа, 12.06.2024, 21:17
Вітаю Вас Гість | RSS

ДП "Золочівське лісове господарство"


« 1 2 3 4 5 ... 91 92 »

Під час осінньої кампанії у рамках реалізації програми Президента «Зелена країна» у 2021 році висадили майже 58 млн дерев - це на 40 % більше, ніж планувалося

У рамках виконання еко-ініціативи Президента «Зелена країна» за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.

«У червні цього року Президент України дав старт програмі «Зелена країна». Аби правильно та успішно її реалізувати, ми у Міндовкіллі активно долучалися до розробки законопроєкту про збереження лісів № 5650, розпочали ідентифікацію самозаліснених та придатних для лісорозведення ділянок і процедуру передачі їх до лісгоспів, створили робочі групи з визначення ділянок, де варто садити ліс, а де ні. Адже ми чітко розуміємо, що лише створені у правильних місцях ліси допоможуть у боротьбі ... Читати далі »

Переглядів: 140 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 06.12.2021 | Коментарі (0)

 

 

На часі – реформа у лісовій галузі, головною метою якої є розвиток лісоресурсного потенціалу, підвищення екологічних стандартів та отримання економічної вигоди у вигляді сталого зростання.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що на Львівщині у процесі припинення діяльності знаходиться 6 державних лісогосподарських підприємств і ДП МГ «Стир».

Питання збереження кадрового та виробничого потенціалу для управління є пріоритетним та принциповим – жоден працівник реорганізованих підприємств не втратить роботу. Зміни можуть торкнутися лише окремих категорій працівників апаратів управління реорганізованих підприємств.

Побоювання працівників про втрату роботи безпідставні, адже реорганізація підприємств шляхом їх приєд ... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 17.11.2021

Сьогодні, 11 листопада,  у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась нарада за участі спеціалістів управління, головних лісничих державних лісогосподарських підприємств та професора Національного лісотехнічного університету України Гузь М.М.

Нараду провів перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень.

Під час наради обговорювали питання щодо виконання Указу Президента України від 07 червня 2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Звернено увагу, що з метою виконання зазначеного Указу необхідно збільшити заготівлю насіння головних лісоутворюючих порід, а також визначитис ... Читати далі »

Переглядів: 145 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 12.11.2021 | Коментарі (0)

На варті лісів Львівщини

 

Ключову роль в забезпеченні охорони лісів від порушень лісового та мисливського законодавства відіграє робота постійно діючих рейдових груп.

Сьогодні у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведено огляд транспортних засобів державних лісогосподарських підприємств, які використовує державна лісова охорона для патрулювання лісових масивів та мисливських угідь.

На початку огляду начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека повідомив присутнім, що злагоджена робота мобільних рейдових груп, які постійно проводять рейдову роботу з охорони державного лісового фон ... Читати далі »

Переглядів: 121 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 10.11.2021 | Коментарі (0)

Зелена країна: на Львівщині висаджено перший мільйон дерев!

У рамках акції Держлісагентства України «Створюємо ліси разом» та екологічної ініціативи Президента «Зелена країна» на Львівщині державні лісогосподарські підприємства висадили 1,029 млн дерев.

Лісівники та учасники Акції висаджували дерева та кущі, допомагали в озелененні парків, скверів, алей, територій навчальних закладів та об’єднаних територіальних громад.

... Читати далі »

Переглядів: 145 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 27.10.2021 | Коментарі (0)

Створюємо ліси разом: на Львівщині активно тривають заходи акції

Акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» та виконання програми Президента «Зелена країна» вкотре демонструє свою масштабність на теренах Львівщини. Приємно,  що маємо багато ініціативних учасників, особливо  молоді, які радо підтримують заходи акції.

23 жовтня трішки побути лісівниками, спробувати себе у іншій професії та одночасно  внести свій вклад в озеленення вирішили студенти та викладачі Львівської медичної академії ім. А. Крупинського. Гості активно  і якісно працювали  на території Соколянського лісництва Буського лісгоспу  (кв. 87 виділ 5.2) і за короткий час висадили ліс на ділянці 0,7 га.

... Читати далі »

Переглядів: 145 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 27.10.2021 | Коментарі (0)

Виробнича нарада з головними спеціалістами лісогосподарських підприємств

У приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулася виробнича нарада з головними інженерами та спеціалістами з охорони праці державних лісогосподарських підприємств області.

З детальним аналізом використання лісосировинних ресурсів за 9 місяців поточного року виступив, заступник начальника – головний інженер Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Громяк. Було розглянуто,  в розрізі підприємств, питання виконання сортиментної структури, реалізації деревини на торгах, виконання планів переробки деревини, стан будівництва та відновлення лісових доріг, дотримання вимог охорони праці на виробничих підрозділах підприємств. Звернуто увагу головних інженерів окремих підприємств на невиконання показників по освоєнню лісосічного ф ... Читати далі »

Переглядів: 144 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 27.10.2021 | Коментарі (0)

«Зелена країна»: на Львівщині висаджено 936 тис. дерев​​​​​​​

Сьогодні у Львівській обласній державній адміністрації під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка відбулась нарада з питань виконання Указу Президента України від 07.06.2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» з метою реалізації екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» (заплановано за 3 роки  висадити 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площу лісів збільшити на 1 мільйон гектарів).

На нараді обговорено хід реалізації Програми Президента «Зелена країна» на території державних лісових господарств Львівщини та залісення області на землях інших лісокористувачів в ... Читати далі »

Переглядів: 142 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 27.10.2021 | Коментарі (0)

Вітаємо юних лісівників Львівщини з нагородами!

19-21 жовтня 2021 року у м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.

Почесне третє місце виборола команда Соснівського учнівського лісництва у змаганнях Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, що представляла Львівщину!

Окрім цього, учасники команди: Таточенко Юлія, Косік Віктор, Романюк Дарія, під керівництвом вчителя Весній Наталі ... Читати далі »

Переглядів: 121 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 27.10.2021 | Коментарі (0)

Озеленюємо місто Львів разом!

Сьогодні, 23 жовтня, у рамках заходів акції Держлісагентства України «Створюємо ліси разом» та виконання програми Президента «Зелена країна» колектив Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства долучився до озеленення території Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Участь у заході взяли начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, генеральний директор Львівської клінічної лікарні швидкої меддопомоги Олег Самчук, народний депутат України Ростислав Тістик, депутат Львівс ... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: zolochiv_dlg | Дата: 27.10.2021 | Коментарі (0)

Меню сайту